Tabellen Seniors 1 vun der Saison 2001/2002 bis haut

  Saison 2001/2002                
  Div 1 District 1                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. Koeppchen Wormeldange (A) 26 21 4 1 67 93 16 77
2. US Berdorf/Consdorf (N) 26 16 7 3 55 64 20 44
3. Union Mertert/Wasserbillig 26 13 6 7 45 52 33 19
4. FC 47 Bastendorf (N) 26 13 5 8 44 63 41 22
5. Jeunesse Junglinster 26 13 4 9 43 50 38 12
6. Minerva Lintgen 26 11 7 8 40 50 37 13
7.  AS Wincrange 26 12 4 10 40 54 53 1
8. GB Harlange/Tarchamps 26 10 5 11 35 47 52 -5
9. AS Colmar-Berg (N) 26 8 8 10 32 57 52 5
10. FC Kehlen 26 8 6 12 30 51 61 -10
11. Berdenia Berburg (N) 26 8 5 13 29 37 60 -23
12. Racing Troisvierges 26 6 3 17 21 32 81 -49
13. Orania Vianden 26 3 6 17 15 40 83 -43
14. US Reisdorf 26 4 2 20 14 31 94 -63

 

Coupe de Luxembourg      
1-2. Tour exempt      
3. Tour BC 01  Lorentzweiler  4:3
4. Tour BC 01  Strassen 5:4
5. Tour BC 01  Kaerjeng 3:2
1/8 Finale Pétange BC 01 1:2
1/4 Finale BC 01  Dudelange 0:4

 

  Saison 2002/2003                
  Eirepromotioun                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. Etzella Ettelbrück (A) 28 24 3 1 75 104 25 79
2. Spora Luxemburg 28 21 4 3 67 82 34 48
3. UN Käerjéng 97 28 19 2 7 59 77 39 38
4. CS Petingen 28 15 8 5 53 77 41 36
5. Alliance 01 Luxemburg 28 13 6 9 45 52 38 14
6. FC Schifflingen 95 (N) 28 12 5 11 41 53 58 -5
7.  FC Hamm 37 28 12 5 11 41 58 52 6
8. FC Rodange 91 28 11 4 13 37 52 69 -17
9. Koeppchen Wormeldange (N) 28 11 3 14 36 45 55 -10
10. Young Boys Diekirch 28 10 4 14 34 50 46 4
11. Red Boys Differdingen  28 9 5 14 32 50 78 -28
12. US Berdorf/Consdorf (N) 28 9 4 15 31 44 66 -22
13. Jeunesse Schieren 28 4 7 17 19 28 62 -34
14. CS Hobscheid (A) 28 4 3 21 15 32 97 -65
15. Daring Echternach 28 2 5 21 11 25 69 -44

 

Coupe de Luxembourg      
1-3. Tour exempt      
4. Tour Junglinster BC 01 0:3
5.Tour BC 01  Rosport 2:3

 

  Saison 2003/2004                
  Divisioun 1 District 1                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. Union Mertert/Wasserbillig 26 18 5 3 59 67 25 42
2. FC 72 Erpeldingen 26 18 5 3 59 62 20 42
3. AS Colmar-Berg 26 14 2 10 44 57 46 11
4. Iska Boys Simmern (N) 26 12 5 9 41 47 48 -1
5. Marisca Mersch (N) 26 11 5 10 38 57 56 1
6. US Hostert 26 10 4 12 34 59 55 4
7.  GB Harlange/Tarchamps 26 10 3 13 33 46 54 -8
8. FC 47 Bastendorf 26 8 8 10 32 58 66 -8
9. AS Wincrange 26 10 2 14 32 45 55 -10
10. FC Brouch (N) 26 9 5 12 32 40 52 -12
11. Racing Troisvierges (N) 26 9 5 12 32 58 73 -15
12. US Berdorf/Consdorf (A) 26 8 6 12 30 40 47 -7
13. Jeunesse Junglinster 26 8 2 16 26 41 63 -22
14. Jeunesse Schieren (A) 26 6 5 15 23 29 46 -17

 

Coupe de Luxembourg      
1-2. Tour exempt      
3. Tour Hostert BC 01 2:0

 

  Saison 2004/2005                
  Divisioun 2 District 1                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. Jeunesse Schieren (A) 26 23 2 1 71 101 16 85
2. SC Ell 26 19 4 3 61 63 26 37
3. FF Norden 02 26 18 5 3 59 63 29 34
4. US Berdorf/Consdorf (A) 26 15 6 5 51 64 28 36
5. Orania Vianden 26 16 1 9 49 73 36 37
6. FC Pratzerthal/Rédange 26 13 3 10 42 50 60 -10
7. CS Bourscheid 26 9 8 9 35 55 60 -5
8. Atert Bissen 26 10 4 12 34 68 45 23
9. US Boevange/Attert 26 7 5 14 26 45 54 -9
10. Olym. Christnach/Waldbillig (N) 26 5 7 14 22 43 59 -16
11. Blo-Weiss Medernach 26 6 4 16 22 37 64 -27
12. Les Ardoisiers Perlé 26 6 2 18 20 29 92 -63
13. Rac. Heiderscheid/Eschdorf (N) 26 5 4 17 19 29 63 -34
14. Claravallis Clervaux 26 1 3 22 6 27 115 -88

 

Coupe de Luxembourg      
1-2. Tour exempt Rambrouch BC 01 1:0 ap. Pén.

 

  Saison 2005/2006                
  Divisioun 2 District 1                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. Atert Bissen 26 21 3 2 66 93 27 66
2. US Berdorf/Consdorf 26 17 5 4 56 53 24 29
3. Jeunesse Gilsdorf (N) 26 18 1 7 55 62 33 29
4. Orania Vianden 26 14 5 7 47 59 33 26
5. Racing Troisvierges (A) 26 14 3 9 45 63 41 22
6. FC Pratzerthal/Rédange 26 12 7 7 43 46 45 1
7. CS Bourscheid 26 12 3 11 39 44 36 8
8. US Boevange/Attert 26 9 7 10 34 41 47 -6
9. Rupensia Lusit. Larochette (A) 26 8 7 11 31 45 48 -3
10. US Feulen (N) 26 6 6 14 24 40 67 -27
11. Olympia Christnach/Waldbillig 26 5 6 15 21 33 52 -19
12. Blo-Weiss Medernach 26 5 4 17 19 32 56 -24
13. US Rambrouch (N) 26 5 4 17 19 31 74 -43
14. Les Ardoisiers Perlé 26 5 1 20 16 37 96 -59

 

Coupe de Luxembourg      
1. Tour exempt      
2. Tour BC 01  Sanem 1:4

 

  Saison 2006/2007                
  Divisioun 1 District 1                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. Atert Bissen (N) 26 19 3 4 60 79 31 48
2. FC Kehlen (N) 26 16 6 4 54 66 37 29
3. Young Boys Diekirch 26 17 2 7 53 59 38 21
4. CS Hobscheid (N)  26 16 2 8 50 71 37 34
5. Daring Echternach 26 12 5 9 41 52 49 3
6. AS Colmar-Berg (A) 26 10 9 7 39 54 39 15
7. FC Lorentzweiler 26 9 6 11 33 51 59 -8
8. AS Hosingen 26 7 7 12 28 36 64 -28
9. GB Harlange/Tarchamps 26 7 6 13 27 37 52 -15
10. FC 47 Bastendorf 26 7 6 13 27 54 76 -22
11. Marisca Mersch 26 7 5 14 26 40 55 -15
12. Jeunesse Junglinster 26 7 5 14 26 36 58 -22
13. US Berdorf/Consdorf (N) 26 5 8 13 23 43 58 -15
14. AS Wincrange 26 5 6 15 21 44 69 -25

 

Coupe de Luxembourg      
1-2. Tour exempt      
3. Tour Hosingen  BC 01 0:3
4. Tour Weiler BC 01 2:4
5. Tour BC 01  Grevenmacher 0:8

 

  Saison 2007/2008                
  Divisioun 2 District 1                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. AS Wincrange (A) 26 18 3 5 57 69 26 43
2. Orania Vianden 26 17 5 4 56 75 36 39
3. Racing Troisvierges 26 15 7 4 52 65 38 27
4. CS Bourscheid 26 15 4 7 49 51 41 10
5. FF Norden 02 26 13 9 4 48 61 25 36
6. Rupensia Lusitanos Larochette 26 13 5 8 44 60 36 24
7. US Berdorf/Consdorf (A) 26 13 4 9 43 44 38 6
8. US Feulen 26 11 5 10 38 60 50 10
9. FC Pratzerthal/Rédange 26 9 5 12 32 39 52 -13
10. Blo-Weiss Medernach 26 8 2 16 26 47 59 -12
11. Rac.Heiderscheid/Eschdorf (N) 26 7 3 16 24 20 53 -33
12. US Rambrouch 26 6 3 17 21 26 41 -15
13. Claravallis Clervaux (N) 26 3 6 17 15 37 80 -43
14. Jeunesse Useldange 26 2 3 21 9 24 103 -79

 

Coupe de Luxembourg      
1. Tour BC 01  Useldange 4:2
2. Tour Sanem BC 01 3:0

 

  Saison 2008/2009                
  Divisioun 2 District 1                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. FF Norden 02 26 17 3 6 54 61 21 40
2. Marisca Mersch (A) 26 16 4 6 52 67 35 32
3. Alisontia Steinsel 26 15 6 5 51 45 31 14
4. Racing Troisvierges 26 12 8 6 44 50 36 14
5. FC Brouch 26 11 7 8 40 49 41 8
6. AS Hosingen (A) 26 11 6 9 39 40 39 1
7. CS Bourscheid 26 12 2 12 38 42 45 -3
8. US Berdorf/Consdorf 26 8 7 11 31 29 30 -1
9. Jeunesse Sportive Koerich 26 9 3 14 30 40 50 -10
10. US Feulen 26 8 6 12 30 39 49 -10
11. FC Pratzerthal/Rédange 26 8 6 12 30 32 51 -19
12. US Boevage/Attert (A) 26 7 6 13 27 23 38 -15
13. Rupensia Lusitanos Larochette 26 7 5 14 26 31 46 -15
14. Ol. Christnach/Waldbillig (N) 26 3 7 16 16 23 59 -36

 

Coupe de Luxembourg      
1. Tour exempt      
2. Tour BC 01  Luna Obercorn 0:4

 

  Saison 2009/2010                
  Divisioun 2 District 1                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. AS Hosingen 26 19 4 3 61 69 27 42
2. Orania Vianden (A) 26 18 4 4 58 75 27 48
3. FC Pratzerthal/Rédange 26 18 3 5 57 69 32 37
4. Résidence Walferdange 26 18 3 5 57 67 34 33
5. SC Ell (A) 26 16 6 4 54 60 35 25
6. CS Bourscheid 26 14 2 10 44 59 49 10
7. Racing Troisvierges 26 12 2 12 38 60 44 16
8. US Berdorf/Consdorf 26 8 6 12 30 41 54 -13
9. FC Brouch 26 8 4 14 28 46 62 -16
10. US Feulen 26 6 4 16 22 31 61 -30
11. US Rambrouch (N) 26 7 1 18 22 31 67 -36
12. Jeunesse Sportive Koerich 26 4 7 15 19 35 62 -27
12. Jeunesse Sportive Koerich 26 4 7 15 19 35 62 -27
13. Claravallis Clervaux (N) 26 3 5 18 14 27 70 -43
14. Jeunesse Gilsdorf (A) 26 3 5 18 14 28 75 -47

 

Coupe de Luxembourg      
1. Tour exempt      
2. Tour BC 01  AS Luxembourg Porto 3:1
3. Tour Red Black BC 01 3:2

 

  Saison 2010/2011                
  Divisioun 2 District 1                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. FC Lorentzweiler (A) 26 17 4 5 55 74 37 37
2. US Feulen 26 15 9 2 54 65 32 33
3. Résidence Walferdange 26 17 3 6 54 55 31 24
4. FC 47 Bastendorf (A) 26 15 8 3 53 71 32 39
5. Racing Troisvierges 26 12 6 8 42 52 36 16
6. FC Brouch 26 11 6 9 39 57 49 8
7. Rup. Lusitanos Larochette (N) 26 10 7 9 37 42 46 -4
8. SC Ell 26 9 6 11 33 51 52 -1
9. Blo-Weiss Medernach (N) 26 9 4 13 31 49 67 -18
10. US Berdorf/Consdorf 26 7 9 10 30 44 48 -4
11. CS Bourscheid 26 8 4 14 28 56 63 -7
12. Alisontia Steinsel (A) 26 7 7 12 28 43 61 -18
13. US Rambrouch 26 3 5 18 14 39 74 -35
14. O. Christnach/Waldbillig (N) 26 1 4 21 7 25 95 -73

 

Coupe de Luxembourg      
1. Tour Bastendorf BC 01 2:3
2. Tour BC 01  Itzig 2:1
3. Tour Krëschtnech BC 01 1:2
4. Tour BC 01  Belvaux 1:4

 

  Saison 2011/2012                
  Divisioun 2 District 1                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. US Boevange/Attert (N) 26 19 3 4 60 68 30 38
2. US Berdorf/Consdorf 26 18 5 3 59 88 29 59
3. FC 47 Bastendorf 26 16 5 5 53 63 40 23
4. AS Wincrange (A) 26 14 3 9 45 48 36 12
5. SC Ell 26 11 7 8 35 45 33 12
6. Racing Troisvierges 26 10 5 11 35 48 45 3
7. AS Hosingen (A) 26 11 2 13 35 39 52 -13
8. FC Brouch 26 10 3 13 33 43 48 -5
9. Jeunesse Biwer 26 9 4 13 31 38 47 -9
10. CS Bourscheid 26 9 4 13 31 47 58 -11
11. AS Colmar-Berg (A) 26 7 9 10 30 48 51 -3
12. Blo-Weiss Medernach 26 7 7 12 28 40 59 -19
13. Rup. Lusitanos Larochette 26 6 8 12 26 39 51 -12
14. Les Ardoisiers Perlé (N) 26 1 3 22 6 19 94 -75

 

Coupe de Luxembourg      
1. Tour exempt      
2. Tour BC 01  Red Black 2:1
3. Tour Munsbach BC 01 4:0

 

  Saison 2012/2013                
  Divisioun 1 District 1                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. Marisca Mersch 26 17 6 3 57 63 30 33
2. Blue Boys Muhlenbach (A) 26 17 3 6 54 59 26 33
3. Atert Bissen 26 14 8 4 50 53 31 22
4. FC Lorentzweiler 26 14 7 5 49 55 37 18
5. Sporting Club Steinfort 26 14 4 8 46 57 43 14
6. Minerva Lintgen 26 12 3 11 39 38 39 -1
7. US Berdorf/Consdorf (N) 26 11 5 10 38 57 48 9
8. US Feulen 26 11 3 12 36 35 40 -5
9. US Boevange/Attert (N) 26 8 6 12 30 38 49 -11
10. Orania Vianden 26 8 5 13 29 53 63 -10
11. GB Harlange/Tarchamps 26 6 7 13 25 35 51 -16
12. FC 47 Bastendorf (N) 26 6 5 15 23 29 49 -20
13. FC Pratzerthal/Rédange 26 5 4 17 19 33 80 -47
14. Sporting Mertzig 26 4 4 18 16 38 57 -19

 

Coupe de Luxembourg      
1-2. Tour exempt      
3. Tour BC 01  Harlange 6:0
4. Tour Norden 02 BC 01 0:6
5. Tour BC 01  Hamm Benfica 0:7

 

  Saison 2013/2014                
  Divisioun 1 District 1                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. FC Monnerich (A) 26 17 3 6 54 57 28 29
2. Titus Lamadelaine 26 16 6 4 54 55 28 27
3. US Esch 26 16 5 5 53 61 32 29
4. Luna Obercorn 26 15 3 8 48 48 45 3
5. Berdenia Berbourg 26 11 8 7 41 45 40 5
6. Union Remich/Bous (N) 26 12 3 11 39 46 43 3
7. U. Mertert/Wasserbillig (N) 26 9 10 7 37 37 28 9
8. YB Weiler-la-Tour 26 10 4 12 34 65 52 13
9. CS Obercorn (A) 26 10 4 12 34 43 52 -9
10. Koepp. Wormeldange 26 8 6 12 30 40 51 -11
11. US Berdorf/Consdorf 26 7 7 12 28 44 49 -5
12. CS Sanem (N) 26 6 6 14 24 35 62 -27
13. Blo-Weiss Itzig 26 4 8 14 20 34 54 -20
14. FC Cebra 01 26 3 3 20 12 34 80 -46

 

Coupe de Luxembourg      
1-3. Tour exempt      
4. Tour BC 01  Norden 02 2:4 n.V

 

  Saison 2014/2015                
  Divisioun 1 District 2                
  Equipe M G 0 p Points B.p B.c Diff.
1. Union Remich/Bous 26 17 4 5 55 54 36 18
2. US Esch 26 15 7 4 52 60 26 34
3. Alliance Aischdall H/E (A) 26 13 6 7 45 49 42 7
4. YB Weiler-la-Tour 26 13 3 10 42 52 38 14
5. FC Schifflingen 95 (N) 26 13 2 11 41 51 46 5
6. Jeunesse Junglinster (A) 26 10 6 10 36 43 34 9
7. U. Mertert/Wasserbillig 26 7 12 7 33 37 36 1
8. Koepp. Wormeldange 26 8 8 10 32 42 53 -11
9. CS Obercorn 26 10 2 14 32 51 63 -12
10. Sporting Bertrange (N) 26 8 8 10 32 37 49 -12
11. Sporting Bettembourg (N) 26 9 4 13 31 50 60 -10
12. Berdenia Berbourg 26 9 3 14 30 52 58 -6
13. US Berdorf/Consdorf 26 8 5 13 29 46 58 -12
14. Luna Obercorn 26 6 2 18 20 39 64 -25

 

Coupe de Luxembourg      
1-2. Tour exempt      
3. Tour Colmar BC 01 2:5
4. Tour Schifflange BC 01 2:1

 

  Saison 2015/2016                
  Divisioun 2 District2                
  Verein M G 0 p Points   Tore   Diff.
1. CS Sanem 26 19 5 2 62 63 23 40
2. Blo-Weiss Itzig 26 18 3 5 57 66 30 36
3. FC Red Black/Egalité 07 26 16 6 4 54 68 27 41
4. US Berdorf/Consdorf  (A) 26 15 6 5 51 58 33 25
5. Luna Obercorn (A) 26 15 4 7 49 59 34 25
6. Jeunesse Biwer 26 13 5 8 44 41 31 10
7. Red Star Merl/Belair 26 11 6 9 39 44 43 1
8. AS Luxemburg/Porto 26 10 4 12 34 45 45 0
9. Syra Mensdorf 26 8 7 11 31 35 40 -5
10. US Moutfort/Medingen 26 8 5 13 29 33 47 -14
11. Red Boys Aspelt 26 7 6 13 27 32 45 -13
12. Etoile Sportive Schouweiler (N) 26 6 3 17 21 33 73 -40
13. Minière Lasauvage (N) 26 3 3 20 12 25 74 -49
14. Les Aiglons Dalheim (N) 26 1 1 24 4 26 83 -57

 

Coupe de Luxembourg
1. Tour  BC 01 Luna Obercorn 8:6 n. E
2. Tour Steinfort BC 01 2:1



 


 

Coupe FLF
1. Tour Baastenduerf BC 01 3:2 n.V




 

  Saison 2016/2017                
  Divisioun 2 District 2                
  Verein M G 0 P Points   Tore   Diff.
1. Red Boys Aspelt 26 18 4 4 58 64 25 39
2. Jeunesse Biwer 26 16 6 4 54 66 32 34
3. AS Luxemburg/Porto 26 16 5 5 53 46 20 26
4. Syra Mensdorf 26 16 3 7 51 55 34 21
5. Red Star Merl/Belair 26 15 5 6 50 61 35 26
6. Luna Obercorn 26 12 6 8 42 53 41 12
7. FC Ehlerange (N) 26 9 8 9 35 35 41 -6
8. US Berdorf/Consdorf 26 10 4 12 34 50 61 -11
9. Vinesca Ehnen (N) 26 8 4 14 28 37 45 -8
10. Sporting Bettembourg (A) 26 6 7 13 25 37 49 -12
11. US Moutfort/Medingen 26 6 6 14 24 32 52 -20
12. CS Obercorn (A) 26 6 4 16 22 26 57 -31
13. Daring Echternach (A) 26 5 6 15 21 32 51 -19
14. Etoile Sportive Schouweiler 26 3 4 19 13 22 73 -51


 

Coupe de Luxembourg
1. Tour  BC 01 Steinfort 2:6

 

 

 

Coupe FLF
Virronn BC 01 Schouweiler 4:2
1. Tour Red Black BC 01 3:2