Scolaires 2012 / 2013 Entente: BC01 / Krëschtnech / Berbourg
 

Equipe 1: Classe VI Série 2 2. Tour

19.03.2013 BC01/Krëscht./Berbourg Ettelbréck 14:1 Spillbericht
09.03.2013 BC01/Krëscht./Berbourg Luerentzweiler 8:0 Spillbericht
16.03.2013 Bertrange BC01/Krëscht./Berbourg  5:2  
09.04.2013 BC01/Krëscht./Berbourg Brouch/Béiwen  3:3 Spillbericht
13.04.2012 Déifferdeng BC01/Krëscht./Berbourg  2:8 Spillbericht 
20.04.2013 Luerentzweiler BC01/Krëscht./Berbourg  3:3 Spillbericht
27.04.2013 BC01/Krëscht./Berbourg Bertrange  4:2 Spillbericht
04.05.2013 Brouch/Béiwen BC01/Krëscht./Berbourg  2:11 Spillbericht
11.05.2013 BC01/Krësct./Berbourg Déifferdeng  10:2 Spillbericht 
01.06.2013 Ettelbréck BC01/Krëscht./Berbourg  2:6 Spillbericht

Link FLF > Tabelle

Scolaires 2012 / 2013 Entente: BC01 / Krëschtnech / Berbourg 

Equipe 2: Classe VI Série 3 2. Tour

21.03.2013 BC01/Krëscht./Berbourg Déifferdeng 0:8 Spillbericht
09.03.2013 Fola Esch BC01/Krëscht./Berbourg 5:0 Spillbericht
16.03.2013 Kanech/Menster BC01/Krëscht./Berbourg 8:1  Spillbericht 
06.04.2013 BC01/Krëscht./Berbourg Uespelt  8:1 Spillbericht
13.04.2013 Schouweiler BC01/Krëscht./Berbourg 3:0   ff
20.04.2013 BC01/Krëscht./Berbourg Fola Esch  2:3 Spillbericht 
27.04.2013 BC01/Krëscht./Berbourg Kanech/Menster  3:2 Spillbericht
04.05.2013 Uespelt BC01/Krëscht./Berbourg  1:10 Spillbericht
11.05.2013 BC01/Krëscht./Berbourg Schouweiler  2:10  
01.06.2013 Déifferdeng BC01/Krëscht./Berbourg 0:3   ff

Link FLF > Tabelle

Scolaires 2012 / 2013 Entente: BC01 / Krëschtnech / Berbourg 

Equipe 1: Classe V Série 2 1. Tour

15.09.2012 Remich-Bous BC01/Krëschtnech/Berbourg 5:0 Spillbericht
22.09.2012 BC01/Krëschtnech/Berbourg RFCU Lëtzebuerg 3:1 Spillbericht
29.09.2012 Diekirch BC01/Krëscht./Berbourg 1:6 Spillbericht
06.10.2012 BC01/Krëschtnech/Berbourg Iechternach 4:1 Spillbericht
13.10.2012 BC01/Krëschtnech/Berbourg Jonglënster 3:4 Spillbericht
20.10.2012 RFCU Lëtzebuerg BC01/Krëschtnech/Berbourg 1:0 Spillbercht 
27.10.2012 BC01/Krëschtnech/Berbourg Diekirch 4:4 Spillbericht
10.11.2012 Iechternach BC01/Krëschtnech/Berbourg 3:3 Spillbericht 
17.11.2012 Jonglënster BC01/Krëschtnech/Berbourg 3:1 Spillbericht
24.11.2012 BC01/Krëschtnech/Berbourg Remich-Bous 2:3 Spillbericht

 Link FLF > Tabelle

Equipe 2: Classe VI Série 2 1. Tour

15.09.2012 CSG/UMW BC01/Krëschtnech/Berbourg 5:2 Spillbericht
22.09.2012 BC01/Krëschtnech/Berbourg Fiels 0:3  Spillbericht
02.10.2012 BC01/Krëschtnech/Berbourg Kanech/Menster/Wormer 2:0 Spillbericht
06.10.2012 Weiler-Itzig BC01/Krëschtnech/Berbourg 7:2 Spillbericht
13.10.2012 BC01/Krëschtnech/Berbourg Uespelt-Duelem 7:1 Spillbericht
20.10.2012 Fiels BC01/Krëschtnech/Berbourg 5:1 Spillbericht 
27.10.2012 Kanech/Menster/Wormer BC01/Krëschtnech/Berbourg 3:1 Spillbericht
10.11.2012 BC01/Krëschtnech/Berbourg Weiler-Itzig 3:4 Spillbericht
17.11.2012 Uespelt-Duelem BC01/Krëschtnech/Berbourg 4:6  Spillbericht 
24.11.2012 BC01/Krëschtnech/Berbourg CSG/UMW 2:6 Spillbericht

 

Link FLF > Tabelle

Goalgetter:

De Almeida Diogo 26
Carvalho Mike 23
Preis Jimmy 16
Schiltz Jesse 14
Fidalgo Brian 12
Strasser Yannick 11
Strasser Jeremy 8
Coste Guillaume 6
Thiel Felix 5
Disciglio Enzo 5
Oswald Nicolas 4
Jade Quentin 4
Pitzen Jo 2
Carvalho Azevedo Brian 2
Beca Costa Rafael 2
Fellerich Pit 2
Alves Dany 2
Dunkel Sam 1
Nafziger Boas 1


Training:
Dënsdeg an Donneschdeg 17:30 - 19:00 um Buergkap
Träiner: Rodrigues Jorge Tel.: 621 388 926 Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Schloesser John Tel.: 691 869 137 Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Saison 2011 / 2012

Saison 2010 / 2011