03.11 Championaat Seniors Réserves BC 01 - Ehlerange 4:0
04.11 Coupe Minimes Bastendorf - BC 01 1:1
" Championaat Juniors E. Ënnersauer/Mëllerdall - Cebra 7:0
" Championaat Scolaires Wiltz - E. Ënnersauer/Mëllerdal I 0:3
  Championaat Scolaires E. Ënnersauer/Mëllerdall II - E. Grengewald II 0:3
" Championaat Dames E. Rosport/BC 01/Krëschtnech I - Ell 1:1
" Championaat Dames E. Rosport/BC 01/Krëschtnech II - E. Hosingen/FF Norden 8:0
" Championaat Pupilles BC 01 I - Medernach 5:4
05.11 Championaat Cadets E. Ënnersauer/Mëllerdall I - Beggen 8:0
  Championaat Cadets E. Weiler/Itzig/Aspelt - E. Ënnersauer/Mëllerdall II 5:0
" Championaat Seniors 1 Harlange - BC 01 3:3
08.11 Lëtzebuerg U13 - Eintracht Trier 18h30 zu Berdorf
" Coupe FLF Seniors 1 BC 01 - Folscht  8:0
09.11 Frëndschaftsmatch Minimes BC 01 - Poussins BC 01 3:3
10.11 Wantertournoi Véteranen 1ten Tour zu Consdorf an der Hal 19h15
11.11 Championaat Minimes E. Berbourg/CSG/Biwer - BC 01 0:1
" Championaat Pupilles Bissen - BC 01 I 3:2
" Championaat Pupilles BC 01 II - UMW 2:19
" Championaat Scolaires E. Ënnersauer/Mëllerdall I - Erpeldange 10:0
" Championaat Dames Fiels II - E. Rosport/BC01/Krëschtnech II 0:7
" Championaat Juniors Steinfort - E. Ënnersauer/Mëllerdall 1:3
12.11 Championaat Poussins Bertrange I - BC 01 I 1:11
" Championaat Cadets Ettelbruck II - E. Ënnersauer/Mëllerdall I ofgesoot
" Championaat Seniors 1 BC 01 - Useldange ofgesoot 
14.11 Championaat Poussins BC 01 II - Krëschtnech 7:1
" Championaat Seniors Réserves Sandweiler - BC 01 4:0
" Championaat Dames Colmarberg - E. Rosport/BC01/Krëschtnëch I 3:3
17.11 Beaujolaisowend an der Buvette um Kuerzwénkel ab 20h00
" Championaat Seniors Réserves BC 01 - CSG 3:1
18.11 Championaat Pupilles Rosport II - BC 01 II 2:10
" Championaat Pupilles BC 01 I - E. Biwer/Berbourg/CSG II 13:2
" Championaat Scolaires E. Ënnersauer/Mëllerdall I - Strassen I 2:3
  Championaat Scolaires Itzig - E. Ënnersauer/Mëllerdall II 1:0
" Championaat Juniors E. Ënnersauer/Mëllerdall - E. Syrdall 1:4
" Championaat Minimes BC 01 - UMW 0:1
" Championaat Dames E. Rosport/BC01/Krëschtnech I - Bettembourg I 3:3
" Championaat Dames E. Rosport/BC01/Krëschtnech II - Ell II 1:5
19.11 Championaat Poussins BC 01 I - E. Syrdall I 3:3
" Championaat Seniors 1 Koerich - BC 01 3:4
" Championaat Cadets E. Ënnersauer/Mëllerdall I - E. CSG/Biwer/Berbourg 3:0
" Championaat Cadets Cebra01 - E. Ënnersauer/Mëllerdall II 1:2
21.11 Championaat Poussins Echternach - BC 01 II 2:10
22.11 Lëtzebuerg U 15 - Eintracht Trier U15 18h30 zu Consdorf
24.11 Championaat Seniors Réserves Aspelt - BC 01 20h00 zu Aspelt
25.11 Bambins BC 01 - E. Biwer/Berbourg - Remich/Bous 10.30 zu Berdorf
" Championaat Minimes BC 01 - E. Syrdall II 14h30 zu Berdorf
  Championaat Pupilles Mersch I - BC 01 I 15h00 zu Mersch
" Championaat Juniors E. Osten - E. Ënnersauer/Mëllerdall 16h30 zu Mensdorf
" Championaat Scolaires Merl/Belair - E. Ënnersauer/Mëllerdall I 16h30 zu Lëtzebuerg
" Championaat Scolaires E. Ënnersauer/Mëllerdall II 16h30 zu Berdorf
" Championaat Dames E. Itzig/Canach/Cebra I - E. Rosport/BC 01/Krëschtnech I 19h00 zu Cessange
" Championaat Dames Wiltz - E. Rosport/BC 01/Krëschtnech II 19h00 zu Weidingen
26.11 Championaat Cadets E. Ënnersauer/Mëllerdall I - E. Medernach/Krëschtnech 13h30 zu Ralingen
" Championaat Seniors 1 BC 01 - Reisdorf 16h00 zu Consdorf
" Championaat Cadets Union Luxembourg II - E. Ënnersauer/Mëllerdall II 16h00 zu Hollerich
28.11 Championaat Poussins Junglinster I - BC 01 I 17h30 zu Junglinster
" Championaat Scolaires E. Biwer/Berbourg/CSG - E. Ënnersauer/Mëllerdall II 19h00 zu Biwer
29.11 Coupe FLF 1/16 Finale Seniors 1 BC 01 - Weiler (Div 1) 19h30 zu Consdorf
01.12 Wantertournoi Véteranen 2ten Tour 19h15 Consdorf an der Hal
02.12 Championaat Minimes Junglinster I - BC 01 14h30 zu Junglinster
" Coupe Scolaires Ent. Ënnersauer/Mëllerdall - Ent. Biwer/Berbourg/CSG 16h00 zu Mertert
" Championaat Juniors E. Ënnersauer/Mëllerdall  - Merl/Berlair 16h30 zu Ralingen
" Championaat Dames E. Rosport/BC01/Krëschtnech I - Niedercorn 19h00 zu Ralingen
03.12 Championaat Cadets E. Gréngewald - E. Ënnersauer/Mëllerdall I 14h00 zu Rameldange
" Championaat Seniors 1 Ell - BC 01 16h00 zu Ell
" Championaat Cadets E. Ënnersauer/Mëllerdall II - Bous/Remich 16h00 zu Echternach
10.12 Championaat Nodrosmatch Seniors 1 BC 01 - Useldange 16h00 zu Consdorf




Nei Uniformen fir eis Seniors gesponsort vun HUSStec
www.huss.lu




Nei Trainingskostumer fir eis Seniors gesponsort vum Groupe Marchione
www.groupe-marchione.lu

usbc-marchione-small

Nei Uniformen fir eis Jugend gesposort vun:
Garage Kruft / MixVoip / Peinture Linares 

 JugendSmall

 

 

 

ReiffMasutweb

www.gulf.lu



 













Last Updated ( Wednesday, 22 November 2017 19:40 )